Роман Максим'юк: "Гра "молодiжки" - головний бiль Блохiна"

Фiаско "молодiжки" в Данiї викликало обурення й панiку в футбольному середовищi. Саме на цих хлопцiв фани покладали великi надiї -- вони ж бо мають захищати честь країни й на Євро-2012!

Шкода, але на полях Данiї "синьо-жовтi" здобули лиш одне очко з дев'яти можливих, а в останнiй грi зазнали поразки вiд iспанцiв (тепер вже чемпіонів -- Ред.) -- 0:3. Тож чи можна розраховувати на пiдсилення молодими пiд час майбутнього чемпiонату Європи?

Про це "Експрес" розмовляв iз легендарним футболiстом "Динамо" та збiрної СРСР Леонiдом Буряком, а також iз Романом Максим'юком, одним iз найдосвiдченiших сучасних гравцiв.

- Якi наслiдки для нацiональної збiрної матиме провал "молодiжки" на Євро-2011?

Л. Буряк: - Вважаю, перед тим, як списувати з рахунку гравцiв "молодiжки", їх треба запитати про причини фiаско. За цю ганьбу вони мають вiдповiсти! А пiзнiше нехай доводять свою профпридатнiсть. Ну не може такий склад посiсти останнє мiсце в групi!

Р. Максим'юк:- Гра "молодiжки" - головний бiль Блохiна. Чому? Бо ми не побачили жодного гравця, який може пiдсилити нацiональну збiрну. Ну хiба що Ракицький - вiн хоч трохи старався. Iншi взагалi не показали характеру, волi до перемоги. Шкода Блохiна. Вiн покладав надiї на Ярмоленка, Коноплянку, Зозулю. Та пiсля цього турнiру їхнi кандидатури вiдпадають...

- Як гадаєте, молодiжна збiрна в Данiї не захотiла перемогти чи не змогла?

Л. Буряк: - На такому рiвнi неможливо не хотiти грати у футбол. Вони були безсилi в матчi проти Iспанiї. А це гiрше, анiж "не змогли".

Р. Максим'юк: - У першiй грi хлопцi перегорiли, у другiй щось показали...

Лакмусовим папiрцем був поєдинок з iспанцями - справжнiм грандом на всiх рiвнях. I в цьому матчi нашим нiчого не вдалося. Було помiтно, що iспанська команда на голову сильнiша iндивiдуально.

- Як ставитеся до порад ветеранiв, що лiдерам "молодiжки" варто було б дати прочухана? Натякають навiть на "дiдiвщину"...

Р. Максим'юк: - Почнемо з того, що пiсля Євро-2011 вони самi опустяться з небес на землю. Кожен повинен задуматися. Особливо над поведiнкою. Позбутися зiркової хвороби i гризти землю на футбольному полi.

А щодо "дiдiвщини", то вона iнодi корисна. Коли я був юним гравцем, то нiхто з моїх ровесникiв не дозволяв собi зайти в душ, допоки звiдти не вийдуть старшi. Ми їх поважали, прислухалися до їхнiх порад. А тепер я iнодi мушу довго чекати в черзi, доки помиються дублери.

Та назагал, скажу, що до кожного гравця слiд застосовувати iндивiдуальний пiдхiд: одних треба вчити батогом, iнших заохочувати пряником. Одних можна виправити, посадивши на лаву запасних, а iнших - штрафом.

Л. Буряк: - У свiй час ми не мали права розслабитися. Пiд час кожного матчу мусили боротися за життя. А нинi все по-iншому: якщо тренер посадить їх на лаву запасних, вони не образяться, адже вигiдний контракт все одно пiдписаний, i грошi "капають" незалежно вiд того, викладаєшся ти на полi чи нi.

Источник: Олег Зубарук, Експрес
28.06.2011 09:46
Новости по теме:
Карта сайта
© UA-Футбол 2002-2012.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com,
охраняются в соответствии с законодательством Украины
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка (hyperlink) на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com Реклама на сайте

Rambler's Top100